www.mardinnethaber.com
AK Parti Mardin İl Başkanlığı yürütme kurulu listesi açıklandı.
27.03.2018 16:55 Mardin Nethaber

Ak Parti Mardin İl Yönetimi yürütme kurulu üyeleri İl Başkanı Nihat eri başkanlığında toplanarak görev alanları belirlendi.

17 Mart 2018'de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen AK Parti 6. Olağan İl Kongresinde İl Başkanı seçilen Nihat Eri İl Yürütme Kurulu Üyelerini belirledi.

Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri başkanlığında parti binasında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında yürütme kurulu üyeleri ve görev dağılımları açıklandı.

Açıklanan yeni yürütme kuru isim listesine göre: Siyasi ve Hukuki İşleri Başkanı Bahattin Uncu, Teşkilat Başkanı Serhat Çınar, Seçim İşleri Başkanı Şeyhmus Çelebioğlu, Tanıtım ve Medya Başkanı Abdulkadir Admış, Dış İlişkiler Başkanı Mehmet Kaya, Sosyal Politikalar Başkanı Şehmus Yusufoğlu, Yerel Yönetimler Başkanı Cengiz Demirkaya, Ekonomi İşler Başkanı Mehmet Akif Nuhoğlu, Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Mert, Sivil İdari Mali İşler Başkanı Behzet Demirkul, Ar-Ge Başkanı Lokman Günlüoğlu, İnsan Hakları Başkanı Lütfiye Bahar Ensari, Çevre ve Şehir Kültür Başkanı Erdinç Çeçen, İl Sekreteri Ahmet Kösesoy olarak belirlendi.

AK Parti İl Başkanı Nihat Eri, yeni belirlenen yürütme kurulu üyelerini tebrik ederek, tüm yönetim ve yürütme kurulu üyelerine büyük görevler düştüğünü söyledi. Bundan böyle her kese büyük görevler düştüğünü ifade eden eri, bu ülke için ellerinden gelen tüm gayreti göstermeleri gerektiğini kaydetti.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com