www.mardinnethaber.com
Kaya, “Saadet Partisi olarak ittifak etme niyetimiz yok.
26.03.2018 17:57 Mardin Nethaber

 

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Bülent Kaya, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin’i ziyaret etti.

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Bülent Kaya ve beraberindekiler Kızıltepe ilçesinde bulunan mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek elektirik sorununu görüştükten sonra Saadet Partisi Mardin İl Başkanlığını ziyaret etti.

Saadet Partisi Mardin İl Başkanlığı binasında gerçekleşen programa, Saadet Partisi Mardin İl Başkanı Ahmet İletmiş, Artuklu İlçe Başkanı Basri Durmaz, İl Müfettişi Mehmet Salih Kahraman ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Mardin İl Başkanı Ahmet İletmiş, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Bülent Kaya’nın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Akebinde programda söz alan Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Bülent Kaya ise meclis dışında olmalarına rağmen ana muhalefetten ziyade görev üstlendiklerini söyledi.

Konuşmasının devamında Kaya, “Biz kutuplaşmaya karşıyız. Biz haktan, hukuktan yanayız .Ekonomik göstergeler kötü, işsizlik almış başını gidiyor. Saadet Partisi, son zamanlarda milletin ilgi odağı haline geldi. Bölgede çiftçiler zor durumda. Sulama projeleri yılan hikayesine dönmüş durumda. Özelleştirme politikaları yanlıştır” diye konuştu.

Ak Partinin Cumhur ittifakına katılmaları için peşlerinde olduğunu belirten  Bu güne kadar fabrikalar haraç mezat satıldı. Bölgedeki elektrik kesintilerine bir türlü çözüm bulunamıyor. Görüştüğümüz çifçiler dert yanıyor. Bölgedeki sorunları dinledik. Partimize katılımlar var. Bu katılımların artacağına inanıyoruz” dedi.

Programın sonunda Ak Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı Suut Cevheroğlu Saadet Partisi’ne katılım sağlayarak, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Bülent Kaya tarafından rozeti takıldı.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com