www.mardinnethaber.com
Artuklu Kapalı Spor Salonu kongreye hazır
15.03.2018 12:46 Mardin Nethaber

 

AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nın 6'ncı Olağan İl Kongresine katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mardin'e gerçekleşecek olan ziyareti nedeniyle, hazırlıklar hummalı bir şekilde devam ediyor.

17 Mart Cumartesi günü Artuklu Kapalı Spor Salonun’da yapılacak olan Ak Parti 6. Olağan İl Kongresine katılmak üzere Mardin'e gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ayrıca yapılacak mitingte Mardinlilere hitap edecek.

Yapılan hazırlıklar kapsamında, Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından özellikle Artuklu ilçesinde bulunan ana ve ara arteller yeniden gözden geçirilerek asfaltlama yapılırken, kongrenin yapılacağı Artuklu Kapalı Spor Salonunun çevre düzenlemesi ve otopark alanı asfaltlanarak kongreye gelecek olan misafirlere hazır hale getirildi. İlin farklı noktalarına pankartlar asılırken, Mardin Büyükşehir Belediyesi ekipleri de çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Artuklu Kapalı Spor Salonu ve Cadde ve bulvarlar Türk Bayraklarıyla ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın afişleriyle donatılırken, ana yolların orta refujlarına çiçekler ve hazır fidanlar ekilerek yeşillendirildi, bordür taşları, yaya ve yol geçidi çizgileri yeniden boyandı.

Mardinliler, yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, Vali Belediye Başkan V. Mustafa Yaman ve ekibine teşekkür etti.

Günbegün Mardin’de modern bir şehir havası solumaya başladıklarını kaydeden vatandaşlar, Mardin'i ziyaret edecek sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan beklentilerini dile getirerek başta Mardin kalesinin bir an önce turizme açılmasını öte yandan sağlık, eğitim ve çeşitli alanlarda müjdeli haberler beklediklerini belirttiler.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com