www.mardinnethaber.com
Özel güvenlik görevlilerine eğitim
05.01.2018 12:48 Mardin Nethaber

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatıyla Türkiye genelinde başlatılan özel güvenlik görevlilerine yönelik eğitimin Mardin ayağında 882 özel güvenlik görevlisinin eğitim alacağı bildirildi.

Program çerçevesinde Türkiye genelinde görev yapmakta olan tüm özel güvenlik görevlileri eğitim almış olacak. Bu eğitim programı kapsamında güvenlik görevlilerinin bilgi, beceri, tecrübe, sunulan güvenlik hizmetlerinin kalitesinin artırılması, etkili iletişim, genel kollukla ilişkiler, güvenlik tedbirleri ve özel güvenlik alanlarında eğitim kalitesinin artırılması amaçlanıyor.

Bu proje kapsamında Mardin ili genelinde toplam 882 özel güvenlik görevlisine 04-05-06 Ocak 2018 tarihlerinde Mardin Artuklu binası Vali Koçaklar Salonu’nda eğitim verilecek. Eğitimi Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında görevli polis baş müfettişleri ve AFAD yetkilileri tarafından bugün ilk eğitim verildi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com