www.mardinnethaber.com
Yaman, Kızıltepe’de sorunları dinledi, esnafı ziyaret etti
04.01.2018 12:54 Mardin Nethaber

 

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Kızıltepe ilçesinde çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Yaman, beraberinde 70. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Altan Er, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kenan Topçu, Mardin Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ile Kızıltepe ilçesini ziyaret etti.

Yaman, burada İlçe Emniyet Müdürlüğünde sivil toplum kuruluşları temsilcileri, mahalle muh-tarları ve vatandaşların yer aldığı huzur toplantısına katıldı.
İlçede yapılan hizmetlerin anlatıldığı toplan-tıda, katılımcılar yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Sorun ve önerilerini dinleyen Yaman, daha sonra Kızıltepe Kayma-kam/Belediye Başkanı V. Ahmet Odabaş ve Kızıltepe Ak Parti İlçe başkanı Faruk Kılıç ile birlikte esnafı ziyaret etti.
Kızıltepe’de vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Yaman yol boyunca karşılaştığı vatandaşlarla tokalaşarak hal hatırlarını sordu.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com