www.mardinnethaber.com
AK Parti Midyat İlçe Kongresi yapıldı
25.09.2017 14:14 Mardin Nethaber

 

 

AK Parti Midyat İlçe Kongresinde konuşan eski Enerji Bakanı Taner Yıldız, “AK Parti’de emeklilik yok, veda yok, vefa var” dedi.

AK Parti Midyat İlçe Kongresi, bir düğün salonunda yapıldı. Kongreye, eski Enerji Bakanı Taner Yıldız, Mardin Milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı ve Orhan Miroğlu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, kanaat önderleri, delegeler ve partililer katıldı.
Kongrede konuşan Yıldız, kadim bir medeniyete sahip olan Midyat’ta bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Genel merkezden Midyat ile alakalı görev teklif ettiklerinde gerçek-ten sevinerek ve bu hazzı kendimde hissederek geldim. Ben Ceyda kardeşime ve Orhan beye huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Ankara’daki TBMM’de Mardin’i temsil ediyor oluşlarından, birbirleriyle mütenasip uyumlu çalış-malarından ve ilçelerinden, beldelerinden tutun Mardin’in Türkiye’nin ilerlemesi ile büyümesi ile beraber koymuş oldukları kalkınmadan dolayı teşekkür ediyorum. Değerli kardeşlerim şu ana kadar yönetim kurulunda görev yapmış bulunan yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bir kısmı belki devam etmeyecektir. Ama ilçe başkanımız inşallah listesi ile beraber bu kutlu yolda gayretli çalışmalarına devam edecek. AK Parti’de emeklilik yok, veda yok, vefa var” diye konuştu.
Kongrede mevcut İlçe Başkanı Melih Güneştan, 430 delegenin oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com