www.mardinnethaber.com
Dündar’dan 30 Ağustos mesajı
29.08.2017 15:29 Mardin Nethaber

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Dündar Mesajında;

“Kahranman milletimizin büyük zaferinin 95. Yıldönümünü bir kez daha yaşamanın mutluluğu ve haklı kıvancı içerisindeyiz. Ecdadımızın başarılarla dolu geçmişinin en büyük destanlarından biri 30 Ağustos zaferi canı yanmış bir milletin neler yapabileceğinin en büyük kanıtıdır. Bizler de aynı şeyi 15 Temmuz günü yaşayarak ve mücadelemizle öğrenmiş olduk”.

İl Başkanı Dündar, “Başarılarla dolu bir medeniyetin insanları olarak bizler, zaferlerimizi ve özellikle ecdadımızın gayretlerini gıptayla nesillerimize ulaştırmamız gerekir. Çünkü biliyoruz ki zaferler kolay kazanılmıyor. Tarih kitaplarında altın harflerle anılan 30 Ağustos Zaferi milletimizin kardeşliği, birlik ve cesaretinin en önemli göstergesi olarak hep anılacaktır. Çünkü halkımız şartlar ne olursa olsun arkasına bakmadan, mal, eş ve evlat gibi önemli unsuları bile gözünü kırpmadan elinin tersiyle iteleyerek asla ülkesine sırt çevirmemiş, ihanet etmemiştir. Milletimiz hiçbir şekilde vatanın birliğinden ve selametinden ödün vermemiş ve bu konuda birçok ülkeye de önderlik yapmıştır. Aziz ecdadımıza bir kez daha minnettarız. Ülkemizin ve milletimizin önünü açmış geleceğe umut olmuşlardır. Milli birlik ve beraberlik şuurunu günümüze taşımada en büyük sembol olmuşlardır”. Büyük destan-lardan birinin de 15 Tem-muz’da yaşandığını dile getiren İl Başkanı Dündar, “Aziz milletimiz 15 Temmuz gecesi ülkemizi yıkmak, milli birlik ve beraberliğimizi yok etmek amacıyla girişimde bulunan hainlere karşı kazanmış olduğu zaferle adından bir kez daha söz ettirmiştir. Bu zaferlerimiz mübarek olsun. Bu duygularla tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun”.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com