www.mardinnethaber.com
Dündar, “AK Parti’nin Mardin kongresi 9 Eylül’de yapılacak”
25.08.2017 17:23 Mardin Nethaber

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, kentte ilk ilçe kongrelerinin 9 Eylül’de yapılacağını belirtti. AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, ilçe kongrelerine yönelik açıklamalarda bulundu.

9 Eylül ile birlikte ilçe kongrelerinin başlayacağını söyleyen Dündar, “Öncelikle içinde bulunduğumuz ve yenilenme olarak nitelendirdiğimiz kongre sürecinin Mardin ve bölgemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın son birkaç gündür yapmış olduğu çalışmalar neticesinde ilçe kongrelerimizin tarihleri netleşmiş oldu. 9 Eylül’den itibaren inşallah ilk ilçe kongremizi icra edeceğiz” dedi.

“Daha güçlü ve dinamik kadrolar oluşturacağız”

Yapılan yoğun çalışmalar sonucunda başkan ve yönetimiyle daha güçlü bir şekilde kendini hazırlayacak olan 8 ilçe başkanıyla tekrar yola devam kararı aldıklarını dile getiren İl Başkanı Dündar, “Bu 8 ilçemiz inşallah daha güçlü ve dinamik bir kadroyla hem halka hizmet edecek, hem de 2019 seçimlerine hazırlanacaklar. İki ilçemizde de değişime gidilme kararı alındı. Artuklu ve Derik ilçe başkanlıklarımızda yeni yol arkadaşlarıyla devam edeceğiz. Bu iki ilçemizin de önümüzdeki süreçte kongreleri gerçekleştirilecektir. Görevi teslim eden Artuklu ve Derik ilçe Başkanlarımıza şimdiye kadar yapmış oldukları çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyor, ileriki yaşamlarında başarılar diliyoruz. 2019 seçimine doğru yol aldığımız bu süreçte Mardin ve ilçe teşkilatlarının daha canlı, daha güçlü bir teşkilat yapısına kavuşturulması için hep beraber çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yeni kongre takviminin sürecinin Mardin ve bölgemize tekrar hayırlar getirmesini temenni ederken, yeni görevlendirilecek olan arkadaşlarımıza şimdiden başarılara diliyoruz” diye konuştu. 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com