www.mardinnethaber.com
Nikah salonu evlenecek olan çiftleri bekliyor
10.11.2018 14:24 Mardin Nethaber

 

 

 

    Kızıltepe Belediyesi tarafından yapılan nikah salonu yeni mutluluklara kucak açmak için evlenecek olan çiftleri bekliyor.
Evlenecek olan çiftlere daha kolay ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, yapılan 60 kişilik salonda, bugüne kadar 2 bin 40 müracaat alınmış olup, 1970 nikah akdi yapılarak bunlardan 35’i nikah salonunda nikahını kıymıştır. Yapılan nikah salonu tamamen ücretsiz olup evlenecek olan çiftleri ağırlamaktadır. Ayrıca nikahı kıyılan çiftlerimize çeyiz seti hediye edip, fotoğraf çekimlerini de gerçekleştirerek en güzel günlerine kalıcılık katılmaktadır.
Vatandaşların yapılan nikah salonundan memnun olduğunu belirten Kaymakam Belediye Başkan Vekili Mehmet YÜZER: “2018 yılı itibariyle belediyemize ait nikah salonumuzu halkımızın hizmetine sunmanın gururunu yaşıyoruz.
Nikah salonumuz konforu ve modern dizaynıyla halkımızın beğenisini kazandı. Nikahı kıyılan tüm çiftlerimizi tebrik eder, mutlu ve mesut yaşamalarını temenni ederim.” Dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com