www.mardinnethaber.com
MÜSİAD’ın Kurucu Başkanı Mardin’de Tecrübelerini Paylaştı
07.11.2018 11:48 Mardin Nethaber

 

 

 

   Mardin’de  Dost Meclisi Toplantısına Katılan MÜSİAD Kurucu Genel Başkanı Erol Mehmet Yarar MÜSİAD’ın emeklisi olmaz, rahmetlisi olur diye hatırlatmada bulunarak, tecrübelerini anlattı. ,

   MÜSİAD Mardin şubesi ev sahipli-ğinde Dost Meclisi programı düzenlendi. Mardin şube binasında gerçekleştirilen toplantı MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Mehmet Nureddin Kasap’ın açılış konuşmasıyla başladı. Konuşmasına katılımcılara teşekkür ederek başlayan Kasap, MÜSİAD EXPO 2018 hakkında bilgi vererek devam etti.

   Toplantıda, Erol Mehmet Yarar MÜSİAD’ın kuruluşu hakkında detaylı bilgiler vererek MÜSİAD’ın ruhunu anlattı. Yarar gündemde olan konular hakkında bilgi verirken kendi hayatından da kesitler anlatarak hem toplantıya katılım sağlayan üniversite öğrencilerine hem de tüm MÜSİAD üyelerine deneyimlerini paylaştı.
Yarar, Müslüman işadamı hayatı boyunca mücadele içinde olması gerekir. Müsiad’ın emeklisi olmaz, rahmetlisi olur diye hatırlatmada bulunarak, konuşmasını ticaret hakkında bilgi vererek devam eden Yarar; “Mardin gezim sırasında çok fazla Mardin’e özgü eşyaların bulunduğunu gördüm. Fakat gözüme çarpan en büyük sorunun pazarlama kısmında olduğunu fark ettim. Çünkü ambalajlama yönünde bayağı eksiklikler vardı ve bu eksiklikler ürünü değersiz gösteriyor. Ambalajlama hakkında yapılacak olan çalışmalarla dünya çapınca bir alıcıya ulaşma imkânı bulabiliriz” dedi.
Yarar konuşmasını soru cevap şeklinde devam ettirdi.
Program sonunda MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Mehmet Erol Yarar Beyefendiye katılımlarından dolayı plaket takdim etti.
Müsiad Kurucu Genel Başkanı Erol Mehmet Yarar ertesi gün üye işyerlerine ziyaret-lerde bulunarak, Mardin Programını sonlandırdı.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com